^D^^M^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^D^^M^

Dobrodosli na najbolji forum koji ste ikada videli,ovde mozete chat-ovati i post-ovati poruke,MI GA VOLIMO,A ZNAMO DA CETE GA I VI ZAVOLETI!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala

Ići dole 
+4
Baki
Street_Boy
Milan
SuB ZeR0
8 posters
AutorPoruka
SuB ZeR0
Admin
SuB ZeR0


Muški
Broj poruka : 162
Godina : 29
Localisation : Serbia-Belgrade
Datum upisa : 12.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeČet Jul 12, 2007 5:33 pm

Fudbal je najverovatnije najpopularniji sport na svetu.Sta vi mislite o fudbalu?
Koji su vasi omiljeni igraci?[moj omiljeni igrac je 'Ronaldinho']
Nazad na vrh Ići dole
http://collers.nicetopics.com
Milan
Zainteresovan za forum
Milan


Muški
Broj poruka : 80
Godina : 30
Datum upisa : 13.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimePet Jul 13, 2007 2:49 am

Imam dosta najboljih igraca navescu vam neke:Kaka,C.Ronaldo,Zidan...
Nazad na vrh Ići dole
Street_Boy
Pocetnik
Street_Boy


Broj poruka : 4
Datum upisa : 14.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeSub Jul 14, 2007 6:55 pm

Moj omileni igrac je Henry#14 Barca Exclamation A newolim C.Ronaldo pig [on je *eder]...
-Fudbal ili nogomet je ekipni sport sa loptom. Cilj je postići gol, to jest ubaciti loptu u protivničku mrežu. Svaki tim ima jednog golmana i deset igrača. Postoje razne postavke igrača na terenu, koje se zovu formacije. Jedna od najpopularnijih formacija je 4-4-2. Te nam cifre govore da četiri igrača igraju u odbrani, četiri na sredini i dva u napadu. Ofanzivnija varijanta te formacije je 4-3-3, a defanzivnija 4-5-1.Fudbal je danas najpopularniji sport na svetu a igra se na svim kontinentima. Svjetsko prvenstvo u fudbalu je poslije Olimpijskih igara najgledanije takmičenje na Svetu.
Nazad na vrh Ići dole
SuB ZeR0
Admin
SuB ZeR0


Muški
Broj poruka : 162
Godina : 29
Localisation : Serbia-Belgrade
Datum upisa : 12.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 6:16 pm

Street_Boy ::
Moj omileni igrac je Henry#14 Barca Exclamation A newolim C.Ronaldo pig [on je *eder]...
-Fudbal ili nogomet je ekipni sport sa loptom. Cilj je postići gol, to jest ubaciti loptu u protivničku mrežu. Svaki tim ima jednog golmana i deset igrača. Postoje razne postavke igrača na terenu, koje se zovu formacije. Jedna od najpopularnijih formacija je 4-4-2. Te nam cifre govore da četiri igrača igraju u odbrani, četiri na sredini i dva u napadu. Ofanzivnija varijanta te formacije je 4-3-3, a defanzivnija 4-5-1.Fudbal je danas najpopularniji sport na svetu a igra se na svim kontinentima. Svjetsko prvenstvo u fudbalu je poslije Olimpijskih igara najgledanije takmičenje na Svetu.
Zanimljivo.....
Nazad na vrh Ići dole
http://collers.nicetopics.com
Baki
Pocetnik



Broj poruka : 11
Datum upisa : 21.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 8:18 pm

po meni najbolja formacija je 4-3-3
C.Ronaldo je peder kao sto kaze street boy onda najbolji fudbaleri po meni su ronaldinjo,lampard,edgar davids itd
najbolji klub po meni je chelsea
najbolji golman:oliver kahn
najbolji defanzivac:jason terry
najbolji midlfer:lampard
najbolji atacker:eto'o
Nazad na vrh Ići dole
DuleZ.F.
Admin
DuleZ.F.


Muški
Broj poruka : 134
Godina : 31
Localisation : Beograd
Datum upisa : 15.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 9:53 pm

Baki ::
najbolji klub po meni je chelsea

slazem se Very Happy

CHELSEA ale ale ale Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
trick----trick
Pocetnik



Broj poruka : 11
Datum upisa : 22.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 1:23 pm

igrachi...
Ronaldinho,quaresma,Romario,Lucio
Nazad na vrh Ići dole
DuleZ.F.
Admin
DuleZ.F.


Muški
Broj poruka : 134
Godina : 31
Localisation : Beograd
Datum upisa : 15.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 1:25 pm

ja sam za Henry-a Drogb-u i John-a Thery-a Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
trick----trick
Pocetnik



Broj poruka : 11
Datum upisa : 22.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 1:31 pm

uh..a club Barcelona....
Nazad na vrh Ići dole
DuleZ.F.
Admin
DuleZ.F.


Muški
Broj poruka : 134
Godina : 31
Localisation : Beograd
Datum upisa : 15.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 1:34 pm

To sam vec jednom reko al ajde vredi ponoviti Very Happy

CHELSEA
Nazad na vrh Ići dole
BreakDANCER
Veoma zainteresovan za forum
BreakDANCER


Muški
Broj poruka : 216
Godina : 31
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 22.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeNed Jul 22, 2007 8:47 pm

Cristiano Ronaldo je igrachina.
Nazad na vrh Ići dole
Milan
Zainteresovan za forum
Milan


Muški
Broj poruka : 80
Godina : 30
Datum upisa : 13.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeUto Jul 24, 2007 2:41 am

Mozete da pricate sta hocete za Cristiana Ronalda ali deco igra boli glava,e sad da li je on peder ili nije boli me uvo ali decko razbija kako igra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
SuB ZeR0
Admin
SuB ZeR0


Muški
Broj poruka : 162
Godina : 29
Localisation : Serbia-Belgrade
Datum upisa : 12.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeSub Jul 28, 2007 11:20 pm

CHEALSEA SUCK!!!!!!!!!!Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://collers.nicetopics.com
Leni
Ucesnik diskusija
Leni


Muški
Broj poruka : 46
Godina : 30
Localisation : Ludn1c4_K0v1n
Datum upisa : 13.07.2007

Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 12:12 am

Slazem se sa Markom sve sto je rekao FCB je najbolji klub(mislim po meni)Najigrac podrazumeva se da je Ronaldinho i Naravno Henry!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Empty
PočaljiNaslov: Re: Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala   Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Sta mislite o fudbalu i igracima fudbala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sta vi mislite o ovom sportu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
^D^^M^ :: Sport :: Fudbal-
Skoči na: