^D^^M^
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

^D^^M^

Dobrodosli na najbolji forum koji ste ikada videli,ovde mozete chat-ovati i post-ovati poruke,MI GA VOLIMO,A ZNAMO DA CETE GA I VI ZAVOLETI!!!
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Domaca kosarka

Ići dole 
+2
Milan
SuB ZeR0
6 posters
AutorPoruka
SuB ZeR0
Admin
SuB ZeR0


Muški
Broj poruka : 162
Godina : 29
Localisation : Serbia-Belgrade
Datum upisa : 12.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeČet Jul 12, 2007 5:38 pm

Na ovoj temi cemo pisati o ISKLJUCIVOo nasoj
Srpskoj kosarci.Ja licno navijam za KK.Crvenu Zvezdu,ali mislim da je u ovom sportu
KK.Partizan bolji... Sta vi milsite o Srpskoj kosarci?
Nazad na vrh Ići dole
http://collers.nicetopics.com
Milan
Zainteresovan za forum
Milan


Muški
Broj poruka : 80
Godina : 30
Datum upisa : 13.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimePet Jul 13, 2007 2:45 am

I ja navijam za KK.zvezda ma di i ja mislim da je partizan bolji u kosarci
Nazad na vrh Ići dole
DuleZ.F.
Admin
DuleZ.F.


Muški
Broj poruka : 134
Godina : 31
Localisation : Beograd
Datum upisa : 15.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeSub Jul 21, 2007 9:53 pm

delim vase mislenje
jbg realnost je realnost
Nazad na vrh Ići dole
BreakDANCER
Veoma zainteresovan za forum
BreakDANCER


Muški
Broj poruka : 216
Godina : 31
Localisation : Banja Luka
Datum upisa : 22.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeČet Jul 26, 2007 5:03 pm

Sjetimo se 2oo2 godine.
Nazad na vrh Ići dole
aki123456
Zainteresovan za forum
aki123456


Muški
Broj poruka : 70
Godina : 31
Datum upisa : 23.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeNed Jul 29, 2007 10:34 pm

hehe i ja navijam za CZV
Nazad na vrh Ići dole
SuB ZeR0
Admin
SuB ZeR0


Muški
Broj poruka : 162
Godina : 29
Localisation : Serbia-Belgrade
Datum upisa : 12.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 1:56 am

CRVENA ZVEZDA NA NEBU SJA HEJ!Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://collers.nicetopics.com
SuB ZeR0
Admin
SuB ZeR0


Muški
Broj poruka : 162
Godina : 29
Localisation : Serbia-Belgrade
Datum upisa : 12.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeUto Jul 31, 2007 1:58 am

Košarkaški klub Crvena zvezda je košarkaški klub iz Beograda. Klub je deo Sportskog društva Crvena zvezda. KK Crvena zvezda se tamiči u domaćoj Sinalko superligi i domaćem Kupu Radivoja Koraća. KK Crvena zvezda čini Jadransku košarkašku asocijaciju i takmiči se u NLB ligi, koja određuje koji će se timovi iz bivše Jugoslavije takmičiti u Evroligi, a koji će se takmičiti u ULEB kupu. KK Crvena zvezda kao domaćin utakmice igra u hali Pionir, sagrađenoj 1973, sa kapacitetom od 7.000 mesta. Navijači Crvene zvezde se nazivaju Delije.

Klub je osnovan 1945. i osvojio je prvih 10 prvenstava Jugoslavije, od 1946. do 1955. Sa porastom popularnošću košarke, pojavili su se i mnogi konkurenti, a Crvena zvezda je počela da dugo godina stagnira. Crvena zvezda je 1972. osvojila još jednu domaću titulu i izgubila u finalu Kupu pobednika kupova od Olimpije Milano. Zvezda se vratila 1974. i pobedila u finalu Kupa pobednika kupova Spartak Brno. Nakon ovih dostignuća Crvena zvezda je prošla kroz dug razočaravajuć period. Crvena zvezda nije uspela da do 1993. osvoji titulu u prvenstvu, ali je u tom periodu uspela da osvojila tri Kupa Jugoslavije.

Ipak dugo očekivana titula se ponovo vratila na Mali Kalemegdan 1993. godine. Ta generacija predvođena Nebojšom Ilićem, Sašom Obradovićem kao i mladim Dejanom Tomaševićem uspela je u finalu da pobedi Partizan u utakmicama za pamćenje. Još veći podvig je postigla sledeće godine kada je posle 7 poraza u toku prvenstva od Partizana, u finalu uspela da odbrani titulu.

Zvezda je 1998. poražena u finalu Kupa Radivoja Koraća od Italijanske Verone, ali je iste godine osvojila prvenstvo i to je njena poslednja titula šampiona. Ipak za to vreme u klubu su ponikli veoma dobri igrači, koji su svoje krajnje domete dostizali u drugim klubovima: Igor Rakočević, Miloš Vujanić, Vladimir Radmanović, kao i Petar Popović koji se ove godine vratio u klub.

Domaca kosarka KK_Zvezda_logo
Nazad na vrh Ići dole
http://collers.nicetopics.com
Milan
Zainteresovan za forum
Milan


Muški
Broj poruka : 80
Godina : 30
Datum upisa : 13.07.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeSre Avg 01, 2007 12:46 am

CRVENU ZVEZDU VOLIM JA HEY
Nazad na vrh Ići dole
Milos csi
Ucesnik diskusija
Milos csi


Muški
Broj poruka : 31
Godina : 31
Localisation : Beograd
Datum upisa : 11.08.2007

Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitimeSre Avg 15, 2007 5:18 pm

ZVEZDA MI JE SVE
ZVEZDA ZIVOT JE
SRCE MOJE JE UVEK UZ TEBE
ZVEZDO VOLIM TE[/img]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Domaca kosarka Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaca kosarka   Domaca kosarka Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Domaca kosarka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
^D^^M^ :: Sport :: Kosarka-
Skoči na: